© eben.at
© eben.at
© eben.at
© eben.at
© eben.at Foto © sobietzki

Eben im Pongau

Pohodové prázdniny pro celou rodinu

V samotném srdci Ski Amadé se nachází nevelký skiareál Monte Popolo Eben. Především malým lyžařům poskytuje spoustu zábavy a atrakcí. V jednom ze sedmi center Salzburger Sportwelt se však nebudete nudit ani v létě.

Zima v Eben: Lyžování i pro ty nejmenší

Lyžařské středisko Monte Popolo Eben s přehlednými sjezdovkami je oblíbené především rodinami s dětmi. Malé lyžaře bude bavit jízda na dětské sjezdovce, na kterou je vyveze šestimístná sedačková lanovka vybavená bezpečnostním prvkem. V Monte Popolo Eben potkáte plyšové zvířecí maskoty, kteří se postarají o pořádnou zábavu. Další dobrodružství zažijete ve zdejším funparku. Nechte se tu při jízdě na lyžích natočit videokamerou a zjistěte, jakou rychlostí jedete. Večer pak zajděte v Eben na après ski.

Léto v Eben: Koupání v jezeře a dotek přírody

Pro ubytování v Ebenu im Pongau zvolte jeden z mnoha penzionů nebo hotelů se skvělými službami a wellness. Slibuje počasí v Ebenu teplo a slunečno? Tak hurá do plavek – přilehlé jezero přímo vyzývá ke koupání a vodním hrátkám. Baví vás procházky a turistika? Protáhněte nohy na jedné z dobře značených tras a vydejte se třeba na místní salaše Reitlehenalm nebo Moosalm. Děti si tu pohrají se zvířátky a pak si můžete pochutnat na místních specialitkách. Třeba vyhlášený císařský trhanec určitě stojí za to vyzkoušet.Kde se nachází


Ubytování

Eben im Pongau