© eben.at
© eben.at
© eben.at
© eben.at

Eben im Pongau

Pohodové prázdniny pro celou rodinu

V samotném srdci Ski Amadé se nachází nevelký skiareál Monte Popolo Eben. Především malým lyžařům poskytuje spoustu zábavy a atrakcí. V jednom ze sedmi center Salzburger Sportwelt se však nebudete nudit ani v létě.

Zima v Eben: Lyžování i pro ty nejmenší

Lyžařské středisko Monte Popolo Eben s přehlednými sjezdovkami je oblíbené především rodinami s dětmi. Malé lyžaře bude bavit jízda na dětské sjezdovce, na kterou je vyveze šestimístná sedačková lanovka vybavená bezpečnostním prvkem. V Monte Popolo Eben potkáte plyšové zvířecí maskoty, kteří se postarají o pořádnou zábavu. Další dobrodružství zažijete ve zdejším funparku. Nechte se tu při jízdě na lyžích natočit videokamerou a zjistěte, jakou rychlostí jedete. Večer pak zajděte v Eben na après ski.

Léto v Eben: Koupání v jezeře a dotek přírody

Pro ubytování v Ebenu im Pongau zvolte jeden z mnoha penzionů nebo hotelů se skvělými službami a wellness. Slibuje počasí v Ebenu teplo a slunečno? Tak hurá do plavek – přilehlé jezero přímo vyzývá ke koupání a vodním hrátkám. Baví vás procházky a turistika? Protáhněte nohy na jedné z dobře značených tras a vydejte se třeba na místní salaše Reitlehenalm nebo Moosalm. Děti si tu pohrají se zvířátky a pak si můžete pochutnat na místních specialitkách. Třeba vyhlášený císařský trhanec určitě stojí za to vyzkoušet.Kde se nachází


Ubytování

Eben im Pongau

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.