Staň se partnerem s 13 500 dalšími ubytovacími zařízeními! Proč se stát partnerem Rakouko.cz?

Bez ohledu na to, jaký typ ubytování nebo pokoje chcete pronajímat, můžete s Rakousko.cz nové hosty snadno a bezpečně získat.

Na Rakousko.cz máte díky dohodě o spolupráci plnou kontrolu nad svými pokoji nebo apartmány přes partnerskou zónu.


Přidejte své ubytování na Rakousko.cz jednoduše ve 3 krocích!

1. Zaregistrujte se zdarma a nabídněte své ubytování!

Zaregistrujte se ZDE a staňte se partnerem Rakouska.cz. Bez ohledu na to, zda vlastníte hotel, penzion, apartmán, kemp nebo jakýkoli jiný typ ubytování - registrace je velmi snadná bez registračních poplatků.

2. Rozhodněte se, jaký typ spolupráce Vám vyhovuje.

Můžete pracovat společně v online režimu, kdy si vše nastavíte - fotografie, popisy hotelu a pokojů / apartmánů, ceny včetně dostupností - v partnerské zóně.

Nemáte technické možnosti nebo čas spravovat dostupnost? Po dohodě můžete spolupracovat v módu, kdy Vás s každou poptávkou budeme kontaktovat pro ověření dostupnosti. 

3. Uvítejte svého prvního hosta!

Jakmile se vaše reklama aktivuje, můžete očekávat a přivítat hosty!Platby bez obav!

Platby směřují přímo na váš účet prostřednictvím Rakousko.cz. Můžete si být jisti, že platba dorazí, aniž byste museli zákazníka kontaktovat. Vaše peníze k vám přijdou v dohodnutý čas.

Jaká je vaše práce jako partnera Rakousko.cz?

Pokud máte ve svém ubytování volné termíny a pokoje/apartmány, které  chcete pronajmout, můžete je rychle prodat z domu pomocí naší partnerské zóny a portálu. Uvítáte nové hosty a seznámíte se s nimi.


Rakousko.cz. Zažij to!