Ubytování

Bad Hofgastein


Hory, sport i wellness v údolí Gastein

Navštivte toto historické město a vyberte si z široké škály aktivit! Těšit se můžete na dechberoucí hory, sport či odpočinek v lázních. Na své si zde přijde opravdu každý – a to celoročně.

Bad Hofgastein v zimě: Ze sjezdovky do lázní

Na svah to z Bad Hofgasteinu opravdu nebudete mít daleko. V nejbližším okolí tohoto místa navíc najdete přes 87 km sjezdovek, kde si užijí perfektní lyžování začátečníci i ostřílení lyžaři. Rádi byste vyzkoušeli něco netradičního? Zkuste vyměnit lyže či snowboard za sáně a sjíždějte kopce na nich. Uvidíte, že si užijete hromadu zábavy.

Promrzli jste na svahu, či byste si jen rádi užili trochu relaxu? Skočte si do alpských termálních lázních Gastein. Ty najdete přímo v centru Bad Hofgasteinu.

Bad Hofgastein v létě: výhled na krajinu z panoramatické plošiny

Bad Hofgastein je ale zároveň i skvělou destinací pro turisty. Vyrazte například po stezce Gastein Trail, která je součástí národního parku Vysoké Taury. Rozhodně by vám také neměl uniknout obří visutý most (o délce 140 metrů) a panoramatická plošina, které se nacházejí na Stubnerkogelu. Zvláště při pěkném počasí půjde o prvotřídní zážitek!


V Bad Hofgasteinu to navíc žije i v noci. Najdeme zde řadu útulných restaurací a barů, na své si tak přijdou i milovníci nočního života.

Ubytování v lokalitě: Údolí Gastein nabízí širokou škálu ubytování. Kromě hotelů tu nechybějí ani penziony či apartmány.

Typická kuchyně v lokalitě: Kde rozhodně ochutnat místní speciality? Přece v horských chatách. Udělejte si zde přestávku a vychutnejte si vynikající jídlo uprostřed nádherné krajiny.