Wilder-Kaiser-Richtung-Kaiserbachtal-Tirol © Oesterreich-Werbung Fotograf Conrad Amber
© www.kaiserwinkl.com
© www.kaiserwinkl.com
Hopfgarten-im-Brixental © Tirol-Werbung Fotograf Peter Neusser
Wilder-Kaiser © Tirol-Werbung Fotograf Hans Herbi

Wilder Kaiser – Brixental

Pohostinná oblast Wilder Kaiser – Brixental v severovýchodním Tyrolsku vám učaruje svou čistou přírodou a kvalitou služeb i atrakcí.

Wilder Kaiser – Brixental v zimě: sníh a zábava vždy a všude

Užijte si dokonalou kombinaci alpské přírody a zábavy. Pod vznešeně se klenoucími horami se rozkládá široké prosluněné údolí, kde se rozvinul jeden z největších a nejmodernějších lyžařských areálů Wilder Kaiser – Brixental. Jistotou je pro Brixental sníh na sjezdovkách po celou sezónu. Sníh se tu z celých Alp drží nejspolehlivěji a v případě potřeby dokáže 1700 děl zasněžit většinu sjezdovek všech náročností. Největší areál nočního lyžování v Rakousku (středisko Söll) a tři sáňkařské dráhy s osvětlením vás zabaví i večer. Stejně jako návštěva iglú vesničky Alpeniglu, kde můžete i přespat (vyjedete sem lanovkou Hochbrixen).

Wilder Kaiser – Brixental v létě: údolí i hory obalené v zeleni

Nepřeberně aktivit vám oblast Wilder Kaiser – Brixental nabídne i v létě. Turistické trasy všech náročností na 700 kilometrech protkávají pokojné údolí stejně jako tep zvyšující vrcholky hor. Tady vás čekají nejen úchvatné výhledy na zelenající se údolí a okolní kopce, ale také zážitkové světy, co zabaví celou rodinu. Vyhledávaným cílem je pro Brixental Hopfgarten, nejslunečnější obec na úpatí hory Hohe Salve. Panoramatický výhled z vrcholu hory nebo otáčivé restaurace vám vyrazí dech – dohlédnete na víc než 70 třítisícových hor. Dalším oblíbeným místem je pro Brixental Ellmau. Tato malebné městečko koncentruje všechny aktivity, včetně turistiky s průvodcem nebo největší místní atrakci: dům ze seriálu Doktor z hor. Daleko nemusíte ani pro pořádnou dávku relaxace, lázeňský komplex Kaiserbad Ellmau s přírodním koupalištěm, vnitřními a venkovními bazény nabízí i saunový svět.

Ubytování v lokalitě

Díky modernímu areálu a jeho propojení to nikdy nebudete mít k lanovkám a vlekům daleko. Ubytování si můžete vybrat od samostatných apartmánů, rodinných penzionů a statků až po luxusní hotely.

Typická kuchyně v lokalitě

Na tyrolské kuchyni si pochutnáte v tradiční i moderní podobě, s hojným využitím místních surovin. Kdykoli si budete chtít dát něco dobrého, přes 80 horských chat a hostinců tu máte doslova na každém kroku.Kde se nachází:


Ubytování

Wilder Kaiser – Brixental

Tento web používá personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti pomocí souborů cookie. Používáním webu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.