Wandern-Saalbach-Hinterglemm© saalbach.com Foto Mirja Geh
Golden-Gate-of-the-Alps-Winter-Saalbach-Hinterglemm © saalbach.com Foto Mirja Geh
E-Bike-Saalbach-Hinterglemm © saalbach.com Foto Daniel Roos
Saalbach-Sommer-Landschaft © saalbach.com Foto Mirja Geh
Mountainbike-Abfahrt-ueber-den-Flying-Gangster-Bikepark-Leogang © Oesterreich-Werbung Foto Martin Steinthaler-TineFoto

Saalbach

Nejlepší a nejznámější après-ski destinace!

Saalbach, malá obec v krásném Pinzgau v Salcburku, je zasazena do dlouhého údolí Glemmtal, jež je součástí Kitzbühelerských Alp. Kromě toho má rozsáhlou nabídku aktivit pro volný čas!

Saalbach v létě: největší rakouský cyklistický region!

Bikecircus, Mountainbike, Downhill, 3D mapy cyklistických tras na internetu a mnohem více v Saalbach Hinterglemm!

Cyklistická destinace Saalbach je rájem pro všechny cyklisty, protože 720 km dlouhá cyklistická síť má opravdu co nabídnout. K dispozici je senzační MTB síť s více než 400 km tras pro horská kola, všech úrovní obtížnosti. Navíc odtud vede také spojení s krásnou přes 270 km dlouhou Tauernskou cyklostezkou. Kromě toho můžete využít možnosti cyklistického tábora, jako je freeridový tábor pro děti nebo speciální MTB tábor pro ženy.


TIP: Majitelé “ Saalbach Joker Card” mohou své kolo přepravovat dvakrát denně zdarma v kabinkových lanovkách v Saalbach Hinterglemm nebo Leogangu a využívat 30% slevu na zakoupení cyklistické jízdenky pro neomezené využívání všech 9 lanovek včetně cyklistické dopravy v Saalbachu Hinterglemm, v epickém Bikeparku Leogang a ve Fieberbrunnu.

Co si myslíte o tandemovém letu s padákem nebo divokém raftingu? Že je to pořádná dávka adrenalinu? Určitě! Během své letní dovolené v Saalbachu Hinterglemm se můžete nejen plně věnovat svému oblíbenému sportu, ale i vyzkoušet a naučit se nové sporty!

Saalbach v zimě: Skutečný ráj pro lyžaře a snowboardisty!

Přes den vás čeká přes 270 km perfektně upravených sjezdovek “Skicircusu Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn” a 70 moderních lanovek a vleků, jež spojují dva spolkové kraje Salcbursko a Tyrolsko!  Začátečníci a pokročilí lyžaři mají k dispozici 140 km modrých, 112 km červených a 18 km černých sjezdovek. Po sportovním dni se za soumraku ve všech après-ski lokalitách začíná šířit párty horečka! Na párty vás zvou útulné chaty, venkovní bary, hospody a diskotéky.

Pokud jste nikdy nebyli na lyžích nebo na snowboardu, doporučujeme jednu z četných lyžařských škol “Alpin Skischule Saalbach-Hinterglemm” (HELI'S SKI SCHOOL), která má vlastní půjčovnu lyží a prodejnu oblečení.


TIP: S novinkou “Alpin Card” (aliance Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn, Schmittenhöhe v Zell am See a Kitzsteinhorn Kaprun) máte k dispozici celkem 408 km sjezdovek a 121 zařízení. S platnou Ski ALPIN CARD lze zdarma využívat lyžařské autobusy ve městech Saalbach Hinterglemm, Viehhofen, Leogang, Fieberbrunn, Zell am See a Kaprun.

Ubytování v lokalitě:

Chcete se ubytovat přímo v lyžařském regionu ”Skicircusu Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn”, ať už v apartmánu, penzionu, hotelu, sami, s přáteli nebo s dětmi. Z naší nabídky ubytování si jistě vyberete!

Typická kuchyně v lokalitě:

Nechte se hýčkat kulinářskými specialitami z regionu, můžete si pochutnat na lahodných, čerstvě připravených jídlech, zdravých salátech a domácích limonádách. V minulosti zde běžně místní zemědělci nosili s sebou na pole “Pinzgauer Blad'l”. Čerstvě upečený Blad'l, vypadá trochu jako croissant a podává se s 5 různými přílohami. S jakými? To zjistíte, když navštívíte chatu RAMMERNALM!Kde se nachází:

Ubytování

Saalbach