Familie-Piste-Winter-Skicircus-Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn © saalbach.com Foto Mirja Geh
Skicircus-Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn © Tourismusverband-Saalbach-Hinterglemm
Ski-Piste-Winter-Skicircus-Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn © saalbach.com Foto Mirja Geh
Ski-Piste-Winter-Skicircus-Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn © saalbach.com Foto Mirja Geh

Fieberbrunn

Ráj pro freeridery

Navštivte malebnou vesničku Fieberbrunn v Tyrolsku, která vám nabídne přes 270 kilometrů perfektních svahů a hostí světovou přehlídku freeride lyžování.

Lyžařský cirkus pro všechny

Fieberbrunn nabízí velké množství sjezdovek různých obtížností a přes 100 vleků. S kartou Ski Alpin Card můžete navíc využívat i sjezdovky oblasti Zell am See a Kaprun, a také navštívit horská jezera, souhrnně nazývající se Skicircus Saalbacj Hinterglemm Leogang.  V oblasti si navíc můžou zkušení užít freeride lyžování i snowboard v lehkém prachovém sněhu.

Horská jezera

V létě se můžete od lyžařského střediska vydat na výšlap ke krystalově průzračnému jezeru Wildsee. V jeho blízkosti se nachází i lanový park a letní bobová dráha, jenž ocení nejen děti. V celém areálu jsou navíc v letním provozu 4 lanovky usnadňující pohyb po oblasti. Navštívit můžete také další krásné jezero Pillersee nedaleko městečka St. Ulrich.


Ubytovat se můžete v této oblasti v charakteristických alpských chatičkách a penzionech, případně v letních měsících využít kempovací zóny. Pro náročnější jsou v nabídce i luxusní boutique chaty a hotely s wellness. Na svahu i mimo něj si můžete vychutnat typickou tyrolskou kuchyni i klasické aprés ski restaurace.

 


Kde se nachází:

Ubytování

Fieberbrunn

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.