Riesneralm-bergbahnen-tierholz-park-sommer © Riesneralm.at
© Riesneralm.at
Riesneralm-bergbahnen-tierholz-park-sommer © Riesneralm.at
© Riesneralm.at
© Riesneralm.at

Donnersbachwald

Lokalita vhodná především pro klidnou, rodinnou dovolenou, která vás okouzlí panoramatickými výhledy na Alpy a procházkami překrásným údolím.  

Donnersbachwald nabízí rozmanité druhy ubytování – od ubytování v hotelu (vyhledávaný je Jufa Hotel), přes penziony (penzion Zur Gams je zasazený do nádherné zeleně), apartmány (přímo u lanovky se nachází apartmánový komplex Fuchs´n Bau), až po ubytování v horských chatách. Velmi oblíbené jsou zde také rodinné hotely (Kinderhotel Stegerhof) specializujícící se na dětskou klientelu nebo prázdninový areál s rekreačními domy zařízenými v alpském stylu (Rassis Feriendorf). V restauracích této oblasti doporučujeme ochutnat především regionální sýry. 

Donnersbachwald v zimě:

Zimní dovolenou je nejlepší strávit v lyžařském středisku Riesneralm nacházejícím se přímo v malebné vesničce Donnersbachwald. Lyžařský areál je přizpůsoben pro lyžování dětí a začátečníků, na své si však přijdou i zkušenější lyžaři, kteří mohou změřit své síly na celkem 32 km sjezdovek.  Skipasy se prodávají s rozdělením na dospělé, mladistvé a děti. 

Lyžařský areál Riesneralm disponuje mnoha webkamerami, které vám poskytnou nejaktuálnější informace o počasí na sjezdovkách. 

Donnersbachwald v létě:

Při trávení letní dovolené v této oblasti doporučujeme navštívit a okoupat se v jezeře Badesee Donnersbachwald, které leží v nadmořské výšce téměř tisíc metrů. Přiznivci sportu si mohou zahrát u jezera plážový volejbal, děti se jistě zabaví na dětském hřišti. Lokalita Donnersbachwald je vhodná také pro turisty nebo cyklisty. Kde se nacházíUbytování

Donnersbachwald