© Riesneralm.at
© Riesneralm.at
© Riesneralm.at
© Riesneralm.at

Donnersbachwald

Lokalita vhodná především pro klidnou, rodinnou dovolenou, která vás okouzlí panoramatickými výhledy na Alpy a procházkami překrásným údolím.  

Donnersbachwald nabízí rozmanité druhy ubytování – od ubytování v hotelu (vyhledávaný je Jufa Hotel), přes penziony (penzion Zur Gams je zasazený do nádherné zeleně), apartmány (přímo u lanovky se nachází apartmánový komplex Fuchs´n Bau), až po ubytování v horských chatách. Velmi oblíbené jsou zde také rodinné hotely (Kinderhotel Stegerhof) specializujícící se na dětskou klientelu nebo prázdninový areál s rekreačními domy zařízenými v alpském stylu (Rassis Feriendorf). V restauracích této oblasti doporučujeme ochutnat především regionální sýry. 

Donnersbachwald v zimě:

Zimní dovolenou je nejlepší strávit v lyžařském středisku Riesneralm nacházejícím se přímo v malebné vesničce Donnersbachwald. Lyžařský areál je přizpůsoben pro lyžování dětí a začátečníků, na své si však přijdou i zkušenější lyžaři, kteří mohou změřit své síly na celkem 32 km sjezdovek.  Skipasy se prodávají s rozdělením na dospělé, mladistvé a děti. 

Lyžařský areál Riesneralm disponuje mnoha webkamerami, které vám poskytnou nejaktuálnější informace o počasí na sjezdovkách. 

Donnersbachwald v létě:

Při trávení letní dovolené v této oblasti doporučujeme navštívit a okoupat se v jezeře Badesee Donnersbachwald, které leží v nadmořské výšce téměř tisíc metrů. Přiznivci sportu si mohou zahrát u jezera plážový volejbal, děti se jistě zabaví na dětském hřišti. Lokalita Donnersbachwald je vhodná také pro turisty nebo cyklisty. Kde se nacházíUbytování

Donnersbachwald

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.