FIS Snowboard World Cup Austria

Světový pohár FIS ve snowboardingu 12. a 13. ledna 2021 v Bad Gasteinu - Salcburku


Na světovém poháru FIS ve snowboardingu bojuje přibližně 100 žen a mužů v kvalifikaci o setiny sekundy, aby získali jedno ze 16 startovních míst pro velké světlomety.


Díky opatřením Covid-19 se letos budou závody na snowboardu konat bez diváků. Události však můžete sledovat NAŽIVO v televizi.


12. ledna 2021 - paralelní slalom - ŽIVĚ na ORF1


18.30: Finále světlometů - noční závod


13.01.2021 - paralelní slalom - soutěž týmů - ŽIVĚ na ORF1


11.50: týmová akce s finále


Vysoce ceněné snowboardové závody se od roku 2001 každoročně konají na Buchebenwiese v Bad Gasteinu. Tato událost se nyní vyvinula v jednu z nejdůležitějších a nejpopulárnějších prohlídek Světového poháru. Není divu: Kromě nádherných hor v Gasteinu boduje tato událost také u špičkových mezinárodních a místních snowboardových sportovců, jako jsou

Julia Dujmovits

Claudia Riegler

Andreas Prommegger

Benjamin Karl


Hvězdy scény budou opět tvrdě pracovat na závodě Alpine Snowboard World Cup 2021 v Rakousku s jedinečnou atmosférou a předvést napínavé souboje. Ale i mladé hvězdy mají své slovo - například Daniela Ulbing, která v roce 2017 oslavila domácí vítězství v paralelním slalomu a týmové soutěži. Všichni ocení selektivní závodní svah uprostřed majestátních Vysokých Taur.


Zdroj: austria.infoKde se nachází:

Tento web používá personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti pomocí souborů cookie. Používáním webu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.