Skifahren-Wildkogel-Arena © Wildkogel-Arena Neukirchen-Bramberg
Bergwelten-Grossvenediger-Wildkogel-Arena © Wildkogel-Arena Neukirchen-Bramberg
Rodelbahn-Wildkogel-Bramberg © Wildkogel-Arena Neukirchen-Bramberg
Skifahren-Wildkogel-Arena © Wildkogel-Arena Neukirchen-Bramberg

Ubytování

Wildkogel


Neobjevený ráj pro lyžování a vysokohorskou turistiku!

Milujete lyžování v Alpách, ale chcete se vyhnout davům turistů? Oblast Wildkogel, pojmenovaná podle sportovního střediska Wildkogel Arena, pro vás bude to pravé.

Wildkogel v zimě: Lyžování a sáňkování pro celou rodinu

Nenápadné rodinné horské středisko Wildkogel nabízí 75 km sjezdových tratí všech obtížností. Kratší vleky a modré sjezdovky zabaví děti a lyžaře-začátečníky, snowboardisté se vyřádí na zdejším snowparku, příznivci freeride lyžování mají možnost sjezdu v prašanu. Užijete si i večerní lyžování po západu slunce. Společný Wildkogel Arena Skipas a Zillertal Arena Skipas je skvělou investicí, díky němu šikovně nakombinujete lyžování v obou sousedících centrech. Oblíbeným centrem zábavy v zimě je také osvětlená sáňkařská dráha přímo ve Windkogel Arena, dlouhá 14 kilometrů.

Wildkogel v létě: Kochejte se vrcholky salzburských hor

Wildkogel se nachází v srdci Národního parku Vysoké Taury a v létě nadchne především příznivce turistiky. Vyvezte se lanovkou Wildkogelbahnen do výšky přes 2 000 metrů nad mořem a obdivujte neuvěřitelná vysokohorská panoramata. Procházejte se přes alpské louky a vychutnejte si pohled na horská jezera a ledovcová pole. Také cyklisté a bikeři si ve Wildkogel Arena přijdou na své, právě tato oblast je součástí každoročního slavného závodu Transalp. Navštivte 10 km vzdálené krimmelské vodopády nebo vezměte děti do zábavního centra Abenteuer-Arena Kogel-Mogel. Karta Wildkogel card (National Park Sommercard) vám zajistí výhodné vstupy na všechny populární atrakce a na využívání hromadné dopravy.