Ubytování

Neziderské jezeroToužíte-li po dovolené zalité sluncem, u Neziderského jezera jste na správné adrese. Největší rakouské jezero vás pohladí příjemným klimatem a potěší až 300 slunečnými dny v roce. Krásné pláže, jedinečná příroda i bohatá síť cyklostezek vytváří ideální zázemí pro vaše prázdniny v jedné z nejoblíbenějších rakouských destinací.


Rodiny s dětmi ocení upravené pláže a pozvolný vstup do vody, aktivní sportovci zase velký výběr vodních aktivit u jezera i v aquaparcích. Okolí láká ke klidným procházkám, při nichž můžete obdivovat unikátní přírodní charakter jezera a pozorovat vodní ptactvo hnízdící v hojném rákosovém porostu.


Na své si u Neziderského jezera přijdou i příznivci cyklistiky. Oblast kolem jezera je protkaná dokonalými cyklostezkami, na kterých si můžete dát pořádně do těla, nebo si dopřát klidnou jízdu a kochat se výhledem. Ani v zimě zde nebudete zahálet, ledová plocha zamrzlého jezera nabízí největší kluziště široko daleko.


Nezapomeňte navštívit místní restaurace, které nabízí delikátně připravené pokrmy z ryb.
Zapít je můžete kvalitním vínem z místních burgerlandských vinic. Kdo je větším příznivcem lahodného moku měl by zavítat přímo k vinařům.


Ubytování v tomto regionu nabízí jak kvalitně vybavené kempy přímo u jezera, tak apartmány, penziony a hotely v malebných městech nedalekého okolí.