Thermal Römerbad © Kaernten Werbung / Bernhard
Therme St. Kathrein  © Therme St. Kathrein / Gert Perauer
Thermal Römerbad © Kaernten Werbung / Johannes_Puch
Kaiserburg Bad Kleinkirchheim - © Kärnten Werbung Foto Franz Gerdl

Za relaxem do Bad Kleinkirchheimu

Na jaře si v Rakousku užijete relax v termálech, lehkou pěší turistiku a hlavně – vyhnete se davům turistů. Které destinace jsou ideální pro návštěvu v jarních měsících?

Bad Kleinkirchheim: lázeňský komplex přímo pod sjezdovkou

V korutanském městečku Bad Kleinkirchheimer se perfektně doplňuje svět lyžování s wellnessem. Přímo na úpatí jedné ze sjezdovek místního střediska byly vybudovány lázně Römerbad. Komplex byl postaven v místě známých léčivých pramenů svaté Kateřiny. Relaxovat můžete ve vnitřním i venkovním bazénu, v různých typech saun, termálních koupelích či na masážích. Přímo v Bad Kleinkirchheimeru naleznete ještě další termály – Therme St. Kathrein.

Už jste někdy byli v sauně přímo na sjezdovce? Tady máte možnost! V místním lyžařském areálu fungují prosklené infrasauny, které jsou majitelům skipasu k dispozici zdarma.

Za lehkou turistikou vyrazte například k nedalekým jezerům Millstätter See, Ossiacher See nebo Wörthersee. Hledáte tip na netradiční rodinný výlet? Tak zkuste bývalé granátové doly v Radentheinu. V zážitkovém centru spojeném s prohlídkou dolů se dozvíte vše o historii, těžbě, zpracování a léčivých účincích tohoto drahého kamene.
Vyberte si u nás

Ubytování