Thermenregion Gastein © Gasteinertal Tourismus GmbH, Marktl Photography
Felsentherme Bad Gastein © Max Steinbauer Photography
Gesundheitsregion Gastein © Gasteinertal Tourismus GmbH, Marktl Photography
Thermenregion Gastein © Gasteinertal Tourismus GmbH, Marktl Photography
Alpentherme Bad Hofgastein im Winter © Alpentherme Gastein, Fotoatelier Wolkersdorfer

Luxusní odpočinek v Bad Hofgastein a Bad Gastein

Na jaře si v Rakousku užijete relax v termálech, lehkou pěší turistiku a hlavně – vyhnete se davům turistů. Které destinace jsou ideální pro návštěvu v jarních měsících?

Bad Hofgastein, Bad Gastein: lázeňský ráj v Gasteinském údolí

Bad Hofgastein a Bad Gastein jsou lázeňská městečka ležící na úpatí Vysokých Taur v Gasteinském údolí. Místní termální prameny využívali již staří Římané a na začátku 20. století se sem houfně sjížděli evropští diplomaté. Dnes si špičkový relax můžete vychutnat i vy. Naleznete zde množství wellness hotelů a dalších atrakcí pro volnočasové vyžití.


Navštivte Alpentherme Gastein! Areál o rozloze 36 000 m2 nabízí vnitřní i venkovní prostory s termálními bazény, saunovým světem, gejzíry, posilovnou, restauracemi a mnohým dalším. 


Menší Felsentherme vás zase ohromí svoji jedinečnou atmosférou – jsou totiž vybudovány přímo ve skále. Vyhněte se hlavnímu náporu turistů a vydejte se do těchto lázeňských měst odpočívat na jaře! Léčebné procedury v termálních vodách proložíte procházkami po rozkvetlé alpské krajině.Vyberte si u nás

Ubytování

Tento web používá personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti pomocí souborů cookie. Používáním webu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.