MONARCHIA PARK LACHTAL

Ubytování přímo na sjezdovce! Vhodné pro rodiny s dětmi nebo přátele, ski-in/ski-out!


Kontakt na poptávky a rezervace: rakousko@rakousko.cz  / Tel.: +420 776 453 111


Silvestr 2021/2022 již vyprodán.


Lachtal je středně velké lyžařské středisko (1.600 – 2.222 m) ve Štýrsku s 26 km sjezdovek, 10 km lyžařských tras ve volném terénu, 2 moderními 6ti-sedačkovými lanovkami a 8 vleky. 

Dolní stanice hlavní lanovky je položená hodně vysoko (1.600 m) a většina sjezdovek je vybavena sněhovými děly, takže si bez problému zalyžujete i na začátku a na konci sezóny.

Lachtal nabízí i milý dětský areál pro nejmenší lyžaře vybavený dlouhým dětským jezdícím kobercem. 

U nástupu na hlavní sedačkovou lanovku najdete půjčovnu lyžařského vybavení. 

Pokud si budete chtít zajít na oběd či na kafe, v Lachtalu je mnoho příjemných chat s restauracemi přímo na sjezdovkách.


Popis ubytování:


Monarchia Park je prázdninový areál situovaný u jedné ze sjezdovek lyžařské oblasti Lachtal. Nabízí útulné apartmány s Wi-Fi zdarma a balkonem s výhledem na pohoří Wölzské Taury. V zimní sezóně tu mohou hosté využívat wellness centrum a stolovat v restauraci (v létě je obojí uzavřené).

Apartmány mají parketové podlahy, stěny obložené dřevem a jsou zařízené dřevěným nábytkem. Ve všech je prostorné posezení a jídelní část a kuchyň s mikrovlnnou troubou. K dispozici je i lyžárna.

Monarchia Park se nachází v nadmořské výšce 1 600 metrů.


Popis apartmánu typ A pro 4 dospělé a 2 děti:


42 m2 + terasa

Ložnice s manželskou postelí a palandou, prostorný obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 děti, plně vybavená kuchyň s jídelním koutem, lednice, mikrovlnná trouba, elektrický sporák se sklokeramickou deskou, kávovar, rychlovarná konvice, toustovač, koupelna se sprchou (fén, sprchový gel). Samostatné WC, SAT-TV, wifi zdarma, trezor, jižní terasa se stolem a židlemi, vlastní lyžárna.


Popis aparmtánu Typ B pro 8 dospělých a 2 děti:


94 m2 + terasa.

Ložnice s manželskou postelí a palandou, dvě ložnice, každá s 1 manželskou postelí, prostorný obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, plně vybavená kuchyň s jídelním koutem, lednička, mikrovlnná trouba, elektrický sporák se sklokeramickou deskou, trouba, kávovar, rychlovarná konvice, toustovač, koupelna se sprchovým koutem, vlastní saunou (nebo infračervenou kabinou nebo parní lázní), koupelna se sprchovým koutem (vysoušeč vlasů, sprchový gel), WC zvlášť, SATELITNÍ TELEVIZE, wifi zdarma, bezpečný, jižní orientovaná terasa se stolem a židlemi, vlastní lyžárna.


Ceník:


Kontakt na poptávky a rezervace: rakousko@rakousko.cz  / Tel.: +420 776 453 111


Storno podmínky zima 2021-22:

36-22 dní před příjezdem činí storno poplatek 40% z ceny objednávky

21-12 dní před příjezdem činí storno poplatek 75% z ceny objednávky

11-0 dní před příjezdem činí storno poplatek 100% z ceny objednávky