Haus Katharina – Bad Hofgastein

Kontakt na poptávky a rezervace: rakousko@rakousko.cz  / Tel.: +420 776 453 111


Ubytování v apartmánu s volným vstupem do termálů Alpentherme Gastein po celou dobu pobytu! Organické jezírko ke koupání přímo u domu.


Harbach 15a, 5630 Bad Hofgastein


V Haus Katharina a jeho 2000 m² velké zahradě si můžete dopřát pohodu a prostor, který vám nabízí vše, co byste si mohli přát, pokud jde o relaxaci. V domě najdete 6 útulně vybavených apartmánů. Pěší turistika, cykloturistika, horolezectví, golf, lyžování, dobití baterie nebo prostě nechat slunce a počasí, aby za Vás udělaly svou práci.

V centru dění je v létě organické koupací jezírko o rozloze 125 m2, které Vás báječně osvěží.


Za 5 minut autem nebo 20 min na kole se dostanete do Alpentherme Gastein v Bad Hofgasteinu, kde na Vás čekají 2 obří umělá jezera s termální vodou a pláže se výhledem na okolní hory. To vše zdarma v ceně pobytu.


Popis Apartmánů:


Typ 1 – apartmán pro 2-4 osoby

Apartmán se skládá z obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyní, pohodlným posezení. Podkroví. Ložnice pro 2-4 osoby.


Typ 2 – apartmán pro 2-4 osoby

Skládá se z malého vstupního prostoru s obývacím pokojem-kuchyní a samostatné ložnice s obrovským boxem na vše, co si s sebou vezmete. Komfort dotváří nová koupelna a WC. Mohou se zde také ubytovat až čtyři osoby. Terasa je dostatečně velká na to, abyste na ní příjemně poseděli a pobavili se. Můžete si také užít skvělý výhled na pohoří Gasteinertalu.


Typ 3 – apartmán pro 4-6 osob

Na ploše 60 m² se může ubytovat čtyři až šest osob. Modřínová podlaha vytváří útulnou a příjemnou atmosféru již při vstupu. Větší část tvoří obytné studio s prostorem na spaní a obývací částí. K dispozici je také samostatný dvoulůžkový pokoj. Velký sprchový kout s podlahovým vytápěním nabízí čistý komfort, stejně jako osvětlené kosmetické zrcadlo s fénem a integrované rádio v koupelně. Aparmtán nabízí také přízemní terasu s rohovým oknem, které nabízí nerušený výhled na hory. Na zahradu s plaveckým biotopem  se dostanete ihned z apartmánu, protože se nachází v přízemí.


Typ 4 – studio pro 2-4 osoby

Studio se skládá z obývací a spací části. Je zde místo až pro čtyři osoby. Terasa je na úrovni terénu a máte přímý přístup ke koupacímu biotopu. Velkým plusem je velký sprchový kout s podlahovým vytápěním, dále osvětlené make-up zrcátko s fénem a integrované rádio v koupelně. Modřínová masivní dřevěná podlaha dodává tomuto studiu příjemně hřejivou atmosféru. Pohled do osvětlené zahrady si můžete vychutnat z pohodlí gauče.


Typ 5 –  aparmtán pro 2-4 osoby

Vstup do tohoto studia zdobí malá předsíň, ze které se pak vchází přímo do studia na příjemně teplou modřínovou podlahu. Stejně jako všechny ostatní pokoje a apartmány v našem domě je i tento plně vybaven. To znamená: V koupelně je velký sprchový kout s podlahovým vytápěním, osvětlené kosmetické zrcátko s fénem a integrovaným rádiem. Pohled do osvětlené zahrady si můžete vychutnat z pohodlí gauče.


Typ Small und sexy – studio pro 2 osoby

Dvoulůžkové studio Small & Sexy s cca 25 m² nabízí dostatek prostoru pro 2 osoby. Užijte si ranní slunce na balkoně pokoje v prvním patře. Útulný obývací pokoj, samostatná kuchyň a koupelna.Stadnardní storno podmínky – léto 2022:

29 a více dní před příjezdem je storno zdarma

28-8 dní řed příjezdem činí storno poplatek 70%

8-0 dní řed příjezdem činí storno poplatek 100%