Haus CKPK Sonnenalpe - Opening Nassfeld 2022

Apartmány uprostřed alpské přírody!


Ubytování včetně velkého ski testu lyží, DJ a koncertů! Skvělé lyžování hned v úvodu sezóny!


Celý program Openingu ZDE.


Kontakt na poptávky a rezervace: rakousko@rakousko.cz  / Tel.: +420 776 453 111


Jedná se o luxusní apartmány, které jsou součástí apartmánového komplexu, kde je 20 apartmánů. Poloha přímo v srdci Nassfeldu. Každý apt. má své kryté parkovací místo pro jedno auto, autem je možno přijet až k domu, kde je výtah. V apartmánech je wifi připojení na internet.


Popis typů apartmánů:


2 x apartmán Kokejl – pro 2-4 osoby 55 m2

Apartmány jsou ve 3. patře. Má jednu samostatnou ložnici, obývací pokoj se dvěma samostatnými lůžky. Kuchyň je vybavena ledničkou, myčkou, digestoří, sporákem, kávovarem, TV s českými programy, WC, koupelna, balkon, předsíň.


1 x apartmán FRANCOA MALÝ – pro 2-4 osoby 55 m2

Apartmán je v přízemí. Má jednu samostatnou ložnici, obývací pokoj se dvěma samostatnými lůžky. Kuchyň je vybavena ledničkou, myčkou, digestoří, sporákem, kávovarem, TV, WC, koupelna, balkon, předsíň. Možnost zapůjčení plynového grilu.


1x apartmán FRANCOA VELKÝ pro 6-8 osob, cca 65 m2 SAUNA

Apartmán je ve 2. patře. Má dvě samostatné ložnice, v jedné je manželská postel ve druhé je manželská patrová postel. Obývací pokoj, kde je rozkládací gauč. Kuchyň je vybavena ledničkou, myčkou, mikrovlnnou troubou, digestoří, sporákem, kávovarem a toustovačem. V obýváku je SAT-TV. V Apt. je 2x samostatné WC, koupelna, balkon, předsíň. K dispozici je infrasauna. Možnost zapůjčení plynového grilu.


Ceník: 


Storno podmínky zima 2022-23:

46-23 dní před příjezdem činí storno poplatek 50% z ceny objednávky

22-0 dní před příjezdem činí storno poplatek 100% z ceny objednávky


Kontakt na poptávky a rezervace: 

Mail: rakousko@rakousko.cz

Tel.: +420 776 453 111