Haus CKPK Sonnenalpe – luxusní apartmány uprostřed alpské přírody!

Haus CKPK Sonnenalpe – apartmány uprostřed alpské přírody!

Jedná se o luxusní apartmány, které jsou součástí apartmánového komplexu, kde je 20 apartmánů. Poloha přímo v srdci Nassfeldu. Každý apt. má své kryté parkovací místo pro jedno auto, autem je možno přijet až k domu, kde je výtah.


V ceně je zahrnuta slevová karta +CARD HOLIDAY

- spousta aktivit v okolí ZDARMA nebo s výraznou slevou


Ceník léto 2021:


Popis typů apartmánů:


2 x apartmán Kokejl – pro 2-4 osoby 55 m2

Apartmány jsou ve 3. patře. Má jednu samostatnou ložnici, obývací pokoj se dvěma samostatnými lůžky. Kuchyň je vybavena ledničkou, myčkou, digestoří, sporákem, kávovarem, TV s českými programy, WC, koupelna, balkon, předsíň.


1 x apartmán FRANCOA MALÝ – pro 2-4 osoby 55 m2

Apartmán je v přízemí. Má jednu samostatnou ložnici, obývací pokoj se dvěma samostatnými lůžky. Kuchyň je vybavena ledničkou, myčkou, digestoří, sporákem, kávovarem, TV, WC, koupelna, balkon, předsíň. Možnost zapůjčení plynového grilu.


1x apartmán FRANCOA VELKÝ pro 6-8 osob, cca 65 m2 SAUNA

Apartmán je ve 2. patře. Má dvě samostatné ložnice, v jedné je manželská postel ve druhé je manželská patrová postel. Obývací pokoj, kde je rozkládací gauč. Kuchyň je vybavena ledničkou, myčkou, mikrovlnnou troubou, digestoří, sporákem, kávovarem a toustovačem. V obýváku je SAT-TV. V Apt. je 2x samostatné WC, koupelna, balkon, předsíň. K dispozici je infrasauna. Možnost zapůjčení plynového grilu.

Tento web používá personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti pomocí souborů cookie. Používáním webu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.