Hotel Flattacherhof**** Ski Test Mölltal 2020

Nabídka ubytování - Ski Test na Mölltalském ledovci 28.10.-1.11.2020. Cena pobytu zahrnuje bohatý program.


Program akce. Více info zde.


Kontakt na poptávky a rezervace: rakousko@rakousko.cz  / Tel.: +420 776 453 111 


Hotel Flattacherhof**** je příjemný rodinný hotel 9 km od ledovce.

Nachází se v centru vesničky Flattach. 

K dispozici je recepce, restaurace, bar, výtah, zimní zahrada, wellness zázemí, parkoviště. Skibus přímo u hotelu. Vzdálenost k ledovci Mölltal je 9 km. Hotel má 4 patra, ve třech patrech jsou pokoje a ve čtvrtém je přednáškový sál s projektorem a flip-chartem.


Snídaně formou bohatého bufetu, odpolední svačina, večeře výběr ze 3 menu o 5 chodech, dětské menu. Tento rodinný hotel Vám zajistí kvalitní gastronomické služby ve své restauraci s prosklenou zimní zahradou !


Krytý bazén, finská sauna, bio bylinková sauna, infračervená kabina, osvěžující sprchy, bazénky s ledovou vodou, relaxační místnost s lehátky, vyhřívané lavice, fitness. 

Za poplatek masáže, kosmetika.


Popis pokojů: 

Útulné pokoje a suity pro 2 – 4 osoby


2-lůžkový pokoj: 15-20 m2, pro 2 osoby, manželské lůžko, psací stůl s křeslem, koupelna s vanou nebo sprchou, WC, fén, Sat-TV, telefon, sejf, lednička, wi-fi zdarma, některé pokoje mají balkon, župan pro dospělé.


2-lůžkový pokoj Superior: 25-35 m2, pro 2 dospělé osoby a max. 2 děti, 1 místnost s manželským lůžkem a rozkládacím gaučem, velká koupelna s vanou nebo sprchou, WC, psací stůl, SAT-TV, telefon, sejf, lednička, wi-fi zdarma, některé pokoje s balkonem, župan pro dospělé.


Suita: 40 m2, pro 2 dospělé a max. 2 děti, 2 oddělené místnosti, ložnice s manželským lůžkem, obývák s rozkládacím gaučem pro 2 děti, koupelna s vanou, oddělené WC, fén, psací stůl, SAT-TV, safe, lednička, wi-fi zdarma, balkon, župan pro dospělé.


Familiensuite: 50 m2, pro 2 dospělé a 3 děti (možné i 4.dítě), 2 oddělené místnosti, ložnice s manželským lůžkem, obývák s rozkládacím gaučem pro 2 děti a další gauč pro 1 dítě, koupelna s vanou, oddělené WC, fén, psací stůl, SAT-TV, sejf, lednička, wi-fi zdarma, balkon, župan pro dospělé.


*Minimální délka pobytu jsou 3 noci


Skipas lze zakoupit předem u Rakousko.cz  Více info zde.


Kontakt na poptávky a rezervace: 

Mail: rakousko@rakousko.cz

Tel.: +420 776 453 111


Platební podmínky: záloha 50% při objednání, doplatek 50% 30 dní před odjezdem

Storno podmínky: storno mezi 89-31 dní před odjezdem činí storno poplatek 50% ceny objednávky, storno 30-0 dní před odjezdem činí storno poplatek 100% ceny objednávky


COVID -19 - podmínky bezplatného zrušení zájezdu:

Nárok na zrušení pobytu bez jakýchkoliv sankcí v případě omezení cest našich klientů z České republiky bude uplatněn, pokud nastane situace:

1. uzavření hranic (včetně tranzitu) – klient dostane zpět 100% uhrazené částky

2. Rakouská vláda vyhlásí povinnou karanténu pro obyvatele ČR při příjezdu do Rakouska, případně negativní test – klient dostane zpět 100% uhrazené částky

3. Česká vláda vyhlásí povinnou karanténu při příjezdu z Rakouska, případně negativní test – klient dostane zpět 100% uhrazené částky

Výše popsaná karanténa musí být vyhlášená státním orgánem (nikoliv zaměstnavatelem či třetí osobou) a rozhodným dnem je první den pobytu.


Zobrazit celou nabídku akčního ubytování: KLIKNĚTE ZDE
Tento web používá personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti pomocí souborů cookie. Používáním webu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.