Hotel Falkensteiner Sonnenalpe**** – Opening Nassfeld 2023

Luxusní**** hotel na sjezdovce


Ubytování včetně velkého ski testu lyží, DJ! Skvělé lyžování hned v úvodu sezóny!


Celý program Openingu ZDE.


Poptávky a rezervace: rakousko@rakousko.cz  / Tel.: +420 776 453 111


Poloha: 

Tento útulný rodinný hotel leží přímo v srdci lyžařské oblasti Nassfeld a v roce 2021 prošel rekonstrukcí v původní části hotelu, byla rozšířena kapacita restaurace (až pro 110 osob) a zvětšený dětský koutek Falky Land. Je moderně zařízený a okamžitě si vás získá svojí příjemnou atmosférou. Má ideální podmínky pro lyžování, nachází se uprostřed sjezdovek. Avšak díky svému zázemí nabízí nejen možnost strávit zde lyžařskou sezónu, ale kdykoliv aktivně relaxovat a svou dovolenou si skutečně užít. Připojení WLAN v celém hotelu za poplatek.


Ubytování: 

Všechny pokoje se sprchou, WC, SAT-TV, fénem, telefonem, minibarem. Župany do wellness k dispozici. Každý pokoj má nově svůj skidepot. 2-lůžkové pokoje: Comfort (ca 24 m2, pro 2 dospělé osoby) a Deluxe (ca 30-32 m2, 2 dospělé osoby + možnost přistýlky pro 1 dítě do 14 let) rodinné pokoje pro 2 dospělé osoby a 2-3 děti: Comfort (ca 40 m2, ložnice, dětský pokojíček s patrovou postelí, obývák s gaučem), Superior (ca 50 m2) a Deluxe (ca 65 m2) rodinné suite pro 2 dospělé osoby a 2-3 děti (ca 70 m2, 2x ložnice, 2x koupelna a WC)


Strava: 

V ceně pobytu je plná penze. Bohatý snídaňový bufetový stůl, polední snack (těstoviny, polévky, saláty), večeře výběrem z menu o 5 chodech nebo tématický bufet. Při příjezdu budou mít hosté připravenou 1 láhev minerální vody a welcome drink. V poledne a večer jsou pro děti připravené lehké nápoje ve Falky restauraci.


Zázemí hotelu nabízí: 

Acquapura Spa wellness na 1700 m2, nabízí venkovní vyhřívaný bazén propojený kanálem s vnitřním bazénem, masážní trysky, dětský bazének, svět saun – bylinková sauna, bio sauna, pára, panorama sauna, whirlpool, osvěžující sprchy, odpočinkové místnosti, za poplatek masáže a kosmetika, fitness místnost-velká posilovna s moderními kardio přístroji a panoramatickým výhledem.


Pro děti: 

Hlídaní dětí od 3 do 12 let ve Falkylandu, nápoje pro děti v rámci hlídání v ceně. Dětská herna Falkyland (400 m2) na 2 podlažích s lezeckou stěnou, dětským kinem atd. Vybavení pro kojence (el. chůvička, vysoká židlička, ohřívač lahví, rychlovarná konvice, nosítko a vanička) v ceně. Programy pro celou rodinu jako např. dětské a rodinné túry, 1x týdně grilování pro děti.


Ceník:


Kontakt na poptávky a rezervace: 

Mail: rakousko@rakousko.cz

Tel.: +420 776 453 111