Hotel Carossa*** – jezero Wolfgangsee

Seestraße 56, 5342 Sankt Gilgen, Rakousko

Kontakt na poptávky a rezervace: rakousko@rakousko.cz  / Tel.: +420 776 453 111Ubytování se snídaní kousek od jezera, děti do 5,99 let zdarma* a do10,99 let se slevou -50%*!!!

Soukromá hotelová pláž!

*při ubytování se dvěma dospělými v pokoji

Popis lokality: https://rakousko.cz/cs/vse-o-rakousku/lokality/wolfgangsee 

Poloha: Hotel se nachází uprostřed krásné horské krajiny u jezera Wolfgangsee. Jezero je vzdálené asi 800 metrů (včetně hotelové pláže). Nejbližší restaurace cca 500m. Přístaviště přejezdu do vesničky St. Wolfgang asi 800m.


Vybavení: Rodinný hotel se skládá z celkem 25 pokojů, recepce, restaurace s kachlovými kamny, venkovský bar, výtah, bezplatné Wi-Fi, sluneční terasa a velké zahrady s opalovacím koutem, lehátka a slunečníky a parkoviště. Stolní tenis a dětské hřiště jsou k dispozici. 


Hotel nabízí snídaně formou bufetu.

Za hotelem se nachází rozlehlá louka 100mx100m.

Hotelová pláž je vzdálena asi 800m. Dostanete se k ní pohodlně pěšky za pár minut, anebo si můžete zkrátit cestu autem na cca 1 minutu.  Zaparkovat můžete pár metrů od břehu.

Pláž mohou využívat pouze hoteloví hosté, což skoro vždy zajistí vaše místo na bezplatných léhátkách. Do průzračně čisté vody je pozvolný vstup, který ocení hlavně rodiny s malými dětmi. Kromě pohody a opalování si užijete také výhled na protější vesničku Sankt Wolfgang a horu Schaffberg.


Popis pokojů:


Třílůžkový pokoj/dvoulůžkový pokoj/jednolůžkový pokoj: cca 18 - 22m²; pokoje jsou vybaveny vanou / sprchou, WC, telefonem, satelitní TV, Wi-fi, posezením a částečně balkonem.


Rodinný pokoj: cca 28 - 32m²; Maximální kapacita: 1 manželská postel + 1 nebo 2 přistýlky (rozkládací gauč). pokoje jsou vybaveny vanou / sprchou, WC, telefonem, satelitní TV, Wi-fi, posezením a částečně balkonem.


Jednolůžkový pokoj: cca 18m²; Max. Počet osob: 1 dospělý. Na vyžádání

Standardní storno podmínky*:

Storno 62 a více před dnem příjezdu je zdarma.*

61 až 15 dní před příjezdem: 30 % z celkové ceny*

14 až 7 dní před příjezdem: 60 % z celkové ceny*

6 až 0 dní před příjezdem: 100 % z celkové ceny*


*Speciální rozšířené covid storno:

100% garance vrácení peněz v následujících případech (pro všechny další případy platí standardní storno podmínky!):

  • bezplatné zrušení v případě omezení cesty z důvodu šíření koronaviru v těchto případech: uzavření hranic včetně tranzitních zemí
  • Povinná karanténa při vstupu a návratu
  • Omezení pohybu na národní nebo regionální úrovni
  • Cestovní varování popř. doporučení státního orgánu zdržet se cest do zahraničí (do konkrétních zemí, regionů, lokality včetně tranzitních zemí).
  • Výše uvedené body platí za předpokladu, že nejsou určeny výjimky pro očkované, testované nebo osoby s prodělaným covidem.