Haus Montanara – Opening Nassfeld 2023


Ubytování včetně velkého ski testu lyží, DJ! Skvělé lyžování hned v úvodu sezóny!


Celý program Openingu ZDE.


Kontakt na poptávky a rezervace: rakousko@rakousko.cz  / Tel.: +420 776 453 111


Jedná se o velmi pěkné apartmány přímo ve Skiaréně Nassfeld, v nadmořské výšce 1.420 m. Nachází se jen 100 m od nejbližší sjezdovky (musíte přes hlavní silnici do kopce), na lyžích se pak z této sjezdovky dostanete k domu. Nebo můžete sejít 250m po hlavní silnici k nástupní stanice sedačkové lanovky č. 25 (Tröglsesselbahn).

K dispozici je 7 útulně zařízených apartmánů pro 2-6 osob, které jsou vybaveny SAT-TV s českými programy, WiFi připojením. U domu je parkoviště, lyžárna, terasa s lehátky na opalování.

Nově je hostům k dispozici společenská místnost pro cca 15-18 osob s barem, kde si můžete zakoupit české točené pivo, moravská vína …


Apartmány / pokoje nabídka:


Apartmán č.1, 40m2 pro 3 osoby, 1.patro: 

má jednu ložnici se 3 lůžky, kuchyň s jídelním koutem, koupelna se sprchou, WC, předsíň, Sat-TV, přípojka na internet, ložní prádlo, ručníky. 


Apartmán č.2 45m2 pro 4 osoby, 1. patro:

má 2 ložnice s manželskými postelemi, kuchyň s jídelním koutem, koupelna se sprchou a WC, předsíň, Sat-TV, přípojka na internet, ložní prádlo, ručníky.


Apartmán č.3, 50m2 pro 5 osob, 1.patro:

má 2 ložnice s manželskými postelemi a v jedné z nich je ještě třetí lůžko, kuchyň s jídelním koutem, koupelna se sprchou a WC, předsíň, Sat-TV, přípojka na internet, ložní prádlo, ručníky.


Apartmán č.4, 50m2 pro 4 osoby, 2.patro:

má 2 ložnice se dvěma lůžky, kuchyň s jídelním koutem, koupelna se sprchou, WC, předsíň, Sat-TV, přípojka na internet, ložní prádlo, ručníky.


Apartmán č.5, 58m2 pro 6 osob, 2.patro:

má 2 ložnice se třemi lůžky, kuchyň s jídelním koutem, koupelna se sprchou, WC, předsíň, Sat-TV, přípojka na internet, ložní prádlo, ručníky.


Apartmán č.6, 22m2 pro 2 osoby, přízemí:

má jednu místnost, kde jsou 2 oddělené postele a menším kuchyňským koutem s posezením, koupelna se sprchou, WC, předsíň, Sat-TV, přípojka na internet, ložní prádlo, ručníky.


Apartmán č.7 pro 4 osoby, podkroví.

Podkrovní apartmán pro 4 osoby, 1 ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice s oddělenými lůžky, obývací pokoj a kuchyňský kout. Koupelna se sprchou a WC, Sat-TV, přípojka na internet, ložní prádlo, ručníky.


CENÍK:

(cena je za apartmán/noc, cena zahrnuje program!, pro opening platí cena označena YSS):


Poptávky a rezervace: rakousko@rakousko.cz  / Tel.: +420 776 453 111