Apartmán Gotland cca 75m2 pro 2 – 6 osob
Apartmán Malmo cca 50 m2 pro 4 – 5 osob
Apartmán Ystad cca 40 m2 pro 4 osoby

Haus Mentil / Ski Test Mölltal 2020

Nabídka ubytování - Ski Test na Mölltalském ledovci 28.10.-1.11.2020. Cena pobytu zahrnuje bohatý program.


Program akce. Více info zde.


Kontakt na poptávky a rezervace: rakousko@rakousko.cz  / Tel.: +420 776 453 111 


Apartmánový dům Haus Mentil s kapacitou 25 osob.


Dům se nachází ve Flattachu hned vedle Sporthotelu, 8km od lanovky na ledovec a 50 m od zastávky skibusu. Celková kapacita domu je 25 osob ve 4 apartmánech. Každý apartmán je komfortně vybaven, včetně podlahového vytápění. K dispozici je lyžárna se sušárnou. 


Apartmán Stockholm pro 4-10 osob

Má velkou kompletně zařízenou kuchyň, 2 x ložnice: jedna pro 2 osoby, druhá pro 3-4 osoby, obývací pokoj s rozkládacími gauči pro 2-4 osoby.

K jedné ložnici je koupelna s WC, dále je zde druhá velká koupelna se dvěma umývadly, WC, rohová vana, sprchový kout. Apartmán má samostatný vchod, TV.


Apartmán Ystad cca 40 m2 pro 4 osoby

1 x ložnice, obývák s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyň s mikrovlnou troubou, kávovar, sporák, koupelna se sprchou, WC. TV-Sat. Apartmán má samostatný vchod a společenskou místnost s apartmánem Malmo.


Apartmán Malmo cca 50 m2 pro 4 – 5 osob

1 x ložnice s manželskou postelí, velký obývák s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, rozkládací křeslo pro 1 osobu. Sporák s keramickou deskou, koupelna s WC, TV-Sat. Apartmán má samostatný vchod a společenskou místnost s apartmánem Ystad.


Apartmán Gotland cca 75m2 pro 2 – 6 osob

2 ložnice: jedna s manželskou postelí, druhá na galerii s dvěma jednolůžky, velký obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, vybavená kuchyně - myčka nádobí, mikrovlnka. Koupelna s WC, TV-Sat. Apartmán má samostatný vchod.


*Minimální délka pobytu jsou 3 noci


Skipas lze zakoupit předem u Rakousko.cz  Více info zde.


Kontakt na poptávky a rezervace: 

Mail: rakousko@rakousko.cz

Tel.: +420 776 453 111


Platební podmínky: záloha 50% při objednání, doplatek 50% 30 dní před odjezdem

Storno podmínky: storno mezi 89-31 dní před odjezdem činí storno poplatek 50% ceny objednávky, storno 30-0 dní před odjezdem činí storno poplatek 100% ceny objednávky


COVID -19 - podmínky bezplatného zrušení zájezdu:

Nárok na zrušení pobytu bez jakýchkoliv sankcí v případě omezení cest našich klientů z České republiky bude uplatněn, pokud nastane situace:

1. uzavření hranic (včetně tranzitu) – klient dostane zpět 100% uhrazené částky

2. Rakouská vláda vyhlásí povinnou karanténu pro obyvatele ČR při příjezdu do Rakouska, případně negativní test – klient dostane zpět 100% uhrazené částky

3. Česká vláda vyhlásí povinnou karanténu při příjezdu z Rakouska, případně negativní test – klient dostane zpět 100% uhrazené částky

Výše popsaná karanténa musí být vyhlášená státním orgánem (nikoliv zaměstnavatelem či třetí osobou) a rozhodným dnem je první den pobytu.


Zobrazit celou nabídku akčního ubytování: KLIKNĚTE ZDE
Tento web používá personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti pomocí souborů cookie. Používáním webu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.