Haus CKPK Sonnenalpe - Opening Nassfeld 2023

Apartmány uprostřed alpské přírody!


Ubytování včetně velkého ski testu lyží, DJ! Skvělé lyžování hned v úvodu sezóny!


Celý program Openingu ZDE.


Kontakt na poptávky a rezervace: rakousko@rakousko.cz  / Tel.: +420 776 453 111


Jedná se o luxusní apartmány, které jsou součástí apartmánového komplexu, kde je 20 apartmánů. Poloha přímo v srdci Nassfeldu. Každý apt. má své kryté parkovací místo pro jedno auto, autem je možno přijet až k domu, kde je výtah. V apartmánech je wifi připojení na internet.


Popis typů apartmánů:


2 x apartmán KOKEJL – pro 2-4 osoby 

55 m2 Apartmány jsou ve 3. patře. Má jednu samostatnou ložnici, obývací pokoj se dvěma samostatnými lůžky. Kuchyň je vybavena ledničkou, myčkou, digestoří, sporákem, kávovarem Nespresso na kapsle, TV s českými programy, WC, koupelna, balkon, předsíň.

 

1 x apartmán FRANCOA MALÝ – pro 2-4 osoby 55 m2 

Apartmán je v přízemí. Má jednu samostatnou ložnici, obývací pokoj se dvěma samostatnými lůžky. Kuchyň je vybavena ledničkou, myčkou, digestoří, sporákem, kávovarem Nespresso na kapsle, TV, WC, koupelna, balkon, předsíň. Možnost zapůjčení plynového grilu. 


1x apartmán FRANCOA VELKÝ pro 6-8 osob

cca 65 m2 SAUNA Apartmán je ve 2. patře. Má dvě samostatné ložnice, v jedné je manželská postel ve druhé je manželská patrová postel. Obývací pokoj, kde je rozkládací gauč. Kuchyň je vybavena ledničkou, myčkou, mikrovlnnou troubou, digestoří, sporákem, kávovarem Nespresso na kapsle a toustovačem. V obýváku je SAT-TV. V Apt. je 2x samostatné WC, koupelna, balkon, předsíň. K dispozici je infrasauna. Možnost zapůjčení plynového grilu. 


1x apartmán č. 17 pro 6 osob

cca 65 m2 SAUNA má dvě samostatné ložnice (manželská postel a 2 samostatná lůžka) a obývací pokoj, kde je rozkládací gauč, kuchyň je vybavena ledničkou, myčkou, mikrovlnou troubou, digestoří, sporákem, v obýváku je rovněž krb, TV, samostatné WC, koupelna, balkon, předsíň. 


1x apartmán č. 8 pro 4-5 osob

cca 65 m2 Apartmán je v přízemí. Má dvě samostatné ložnice (manželská postel a v druhé ložnici dvě jednolůžka). Obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby. Kuchyň je vybavena ledničkou, myčkou, mikrovlnou troubou, digestoří, sporákem. V obýváku je rovněž krb, TV, samostatné WC, koupelna, balkon, předsíň.


CENÍK:

(cena je za apartmán/noc, cena zahrnuje program!, pro opening platí cena označena YSS):

Storno podmínky zima 2023-24:

46-23 dní před příjezdem činí storno poplatek 50% z ceny objednávky

22-0 dní před příjezdem činí storno poplatek 100% z ceny objednávky


Kontakt na poptávky a rezervace: 

Mail: rakousko@rakousko.cz

Tel.: +420 776 453 111