Apartmány CKPK Lux Sonnenalpe - Opening Nassfeld 2023


Ubytování včetně velkého ski testu lyží, DJ! Skvělé lyžování hned v úvodu sezóny!


Celý program Openingu ZDE.


Kontakt na poptávky a rezervace: rakousko@rakousko.cz  / Tel.: +420 776 453 111


  • Přímo na sjezdovce!
  • Vhodné pro rodiny a přátele.
  • Sleva na skipasy – 5% při zakoupení u Rakousko.cz


Jedná se zcela nový komplex luxusních bytů přímo na sjezdovce v lyžařském středisku. Apartmány jsou vkusně a moderně vybaveny. Součástí apartmánů je také terasa s okouzlujícím výhledem přímo do centra lyžařského střediska Ke každému apartmánu náleží jedno parkovací místo v garážích a odkládací skříňka na lyže s vysoušečem na lyžařskou obuv. Tento typ ubytování uspokojí i náročnou klientelu. V budově je k dispozici výtah.


Popis apartmánů:

Top 30 pro 4-6 osob, 80 m2, mezonetový apartmán: INFRASAUNA

  • Přízemí: předsíň s WC a úložným prostorem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem (plně vybavena - lednice, myčka, mikrovlnná trouba, sporák, trouba, rychlovarná konvice, kávovar), terasa, SAT-TV, internet. 1. patro: 2x ložnice (jedna s manželskou postelí, druhá s oddělenými lůžky), koupelna se sprchou a WC, infrasauna.


Top 23 pro 6-8 osob, 95 m2, mezonetový apartmán

  • Přízemí: obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba, kávovar Nespresso na kapsle, trouba, myčka, rychlovarná konvice, sporák s keramickou deskou), SAT-TV, koupelna s WC, internetové připojení, terasa. 1.patro: 3x ložnice (2 ložnice s manželskou postelí a třetí s patrovou postelí), každá ložnice má sprchu a WC, balkon.


Top 25 pro 8 osob + 2 osoby na přistýlce, 95 m2, mezonetový apartmán

  • Přízemí: obývací pokoj s rozkládacím gaučem (přistýlka) a kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba, kávovar Nespresso na kapsle, trouba, myčka, rychlovarná konvice, sporák s keramickou deskou), SAT-TV, koupelna se sprchou a WC, internetové připojení, terasa. 1.patro: 3x ložnice (2 ložnice s manželskou postelí a třetí pro 4 osoby – 2x patrová postel), každá ložnice má sprchu a WC, 2x balkon.


Top 29 pro 6-8 osob, 90 m2, mezonetový apartmán: INFRASAUNA

  • Přízemí: obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba, kávovar, trouba, myčka, rychlovarná konvice, sporák s keramickou deskou), SAT-TV, koupelna s WC, internetové připojení, terasa. 1.patro: 3x ložnice (2 ložnice s manželskou postelí a třetí s patrovou postelí), každá ložnice má sprchu a WC, balkon. infrasauna


CENÍK:

(cena je za apartmán/noc, cena zahrnuje program!, pro opening platí cena označena YSS):


Storno podmínky:

Storno objednávky 46 a více dní před dnem příjezdu je zdarma

Při stornu objednávky 45-23 dní před dnem příjezdu činí storno poplatek 50 % z ceny objednávky

Při stornu objednávky 22-0 dní před dnem příjezdu a nenastoupení na pobyt činí storno poplatek 100% z ceny objednávky


Poptávky a rezervace: rakousko@rakousko.cz  / Tel.: +420 776 453 111